3D

колекцiя:
3D
колір:
Всi
12»
62 товарів
12»

Фотоштори 3д - колекція об'ємних зображень для друку

3д фотоштори - сучасний текстиль з модними об'ємними зображеннями, які створять в будинку або робочому приміщенні особливу атмосферу, підкреслять стиль інтер'єру. Наша підбірка фотоштор - це патерни, візерунки, квіти та багато іншого з ефектом 3д, який зробить традиційний текстиль цікавим та сучасним. Штори 3d мають універсальне використання, як в домашньому, так та в інтер'єрі сучасних офісів, салонів, магазинів і тематичних закладів.

3d фотоштори від ТМ Walldeco

Наш інтернет - магазин пропонує широкий вибір зображень для друку на фотошторах, різні розміри, матеріали і способи кріплення. Штори з 3д-зображенням виготовляються так само, як і вся продукція, тому їх ціна не відрізняється від інших на сайті. При виготовленні фотоштор ми використовуємо міцні матеріали та екологічні чорнила, тому вони не вигоряють на сонці, витримують багаторазові прання, довгий час зберігають первинний вигляд.

Наш онлайн сервіс дозволяє здійснювати покупку просто та швидко - ви можете купити фотоштори 3д в інтернет-магазині Walldeco в будь-який зручний для вас час.

фотоштори 3д в інтер'єрі вітальні фотоштори 3d квіти в інтер'єрі вітальні