Фотоштори

Фотоштори

колекцiя:
Всi
колір:
Всi
12»
662 товарів
12»

Фотоштори - новий одяг для ваших вікон

Для того, щоб оновити інтер'єр необов'язково витрачати масу сил, часу та коштів. Значно освіжити зовнішній вигляд кімнати допоможуть фотоштори.

Ви знайшли приголомшливий малюнок в нашому каталозі, що ідеально підходить за всіма параметрами, але трохи збиті столку широким вибором тканини для друку, представленому на сайті? Не біда. Наш менеджер допоможе вам не промахнутися та підібрати правильний матеріал і розмір в залежності від вашого бюджету та особливостей вікон кімнати, яку будуть прикрашати штори.

На фотоштори ціна в магазині Walldeco варіюється в залежності від вибору виду тканини і типу кріплення. Для виробництва даних виробів наша компанія використовує такі види матеріалу як блекаут, сатен, креп-сатин, габардин, атлас і фототюль.

Всі штори з фотодруком, представлені в даному каталозі виготовляються за допомогою високоякісних чорнил, які не мають запаху і не вигоряють на сонці.

У наш час фотоштори Україна виробляє нарівні з іншими європейськими країнами. Не останнє місце в розвитку цієї сфери виробництва зайняла свого часу наша компанія.

Як вдало вибрати фотоштори

Перед тим як купити фотоштори потрібно врахувати кілька нюансів, на які бажано звертати увагу, для того щоб інтер'єр вийшов яскравим, цікавим і гармонійним.

Підбираючи фотоштори, варто покладатися не тільки на свої смакові переваги, але і на колірне рішення кімнати, вікна якої ви вибрали для перетворення. Звертати увагу на цей момент варто лише для того, щоб не перевантажити інтер'єр зайвим кольоровими різноманіттям.

Розташування кімнати відносно сторін світу також має важливу роль при виборі як кольоровоої гами, так і матеріалу штор. Так, якщо ваші вікна першими зустрічають світанок або виходять на жваву вулицю, то щільність полотна, що завішує віконний отвір, повинна бути досить високою, щоб укрити вас від сонячних променів або цікавих поглядів.

Ще кілька років тому придбати фотоштори в нашій країні було проблематично, зате зараз фотоштори купити в Україні досить просто, для цього навіть не доведеться виходити з дому.

Стильні контрастні зображення, фантазійні флористичні мотиви, лісові та міські пейзажі - вибір будь-якого сюжету в нашому каталозі стане вдалим рішенням для ваших вікон.

Замовивши фотоштори інтернет магазину Walldeco, ви отримаєте відмінний сервіс, високу якість та приголомшливий результат, який порадує вас і ваших близьких.