Покривала

Покривала

колекцiя:
Всi
колір:
Всi
12»
181 товарів
12»

Покривала з фотодруком від ТМ Walldeco

Покривало - практичний елемент текстилю, який здатний не просто доповнити інтер'єр по стилю та кольоровій гаммі, але й стати ключовим акцентом, «родзинкою» оформлення приміщення. Покривала з фотодруком - новинка на ринку, сучасна альтернатива класичним моделям однотонного кольору або з однотипним візерунком.

Наш каталог пропонує широкий вибір тематичних колекцій, в яких зібрано безліч зображень для будь-якого типу і стилю приміщення. Архітектура, квіти, патерн, зображення для дитячої та багато іншого - вибирайте оптимальний сюжет, який перетворить і підкреслить ваш інтер'єр.

Покривало на ліжко - як замовити оригінальний текстиль?

Покривало в Україні за доступною ціною ви можете купити онлайн на нашому сайті. Ми пропонуємо покривала стандартного розміру та кілька типів матеріалів для друку. При необхідності ви можете замовити виріб нестандартного розміру - наш фахівець підкаже кращий варіант, розрахує вартість такої покупки.

Переваги покупки покривал в інтернет-магазині ТМ Walldeco:

– якісний друк. Ми виробляємо друк на власному обладнанні, використовуючи тільки якісні екологічно чисті матеріали та чорнила. Згодом кольори не втрачають яскравість, виріб зберігає первинний вигляд і форму навіть після багаторазового прання;

– індивідуальний підхід. Ми працюємо з кожним клієнтом особисто, допомагаємо вибрати ідеальний сюжет для друку, тип матеріалу і розмір;

– зручний сервіс для замовлення. Купити покривало ви можете за кілька хвилин на нашому сайті або зв'язатися з менеджером зручним для вас способом. Ми пропонуємо різні способи оплати, доставку по всій країні.