Ціни

Шторы

#

Щоб штори з фотодруком ідеально вписалися в інтер'єр вашого приміщення, перш за все, необхідно підібрати їх точний розмір. Вкажіть в нашому онлайн-калькуляторі матеріал, спосіб кріплення і точні розміри штори - ціна готової продукції залежить тільки від цих параметрів. Тематика каталогу з зображеннями, доробка сюжету за стилем та кольором, а також індивідуальний підхід наших фахівців ніяк не впливають на кінцеву вартість. Вибирайте будь-яке зображення в каталозі або надсилайте своє для друку.

Калькулятор стоимости

Ширина, см Высота, см Количество Материал
#
Крепление

стоимость:

0 грн.

галерея штор

Подушки

Декоративні подушки - стильний елемент декору для будь-якого приміщення, відмінна ідея для подарунка. Ми пропонуємо подушки різних розмірів для використання їх на диванах, кріслах або сидіннях. У даній таблиці ми представили ціни на подушки в залежності від розміру та матеріалу. Ви також можете замовити друк на виробі нестандартного розміру. Визначтеся з сюжетом для друку, матеріалом і розміром подушки - ціна готового виробу не залежить від тематики колекції, доопрацювання сюжету та індивідуального підходу. Наш фахівець допоможе визначитися з вибором розміру, матеріалу і зображення для друку, прорахує вартість готової продукції.

#

ВАРТІСТЬ ПОДУШКИ ЗАЛЕЖНО ВІД РОЗМІРУ ТА МАТЕРІАЛУ

40x40 см
Габардин 190 грн
Сатен 210 грн

Для замовлення

нестандартного розміру

зверніться до менеджера

галерея подушок

Детальніше про матеріали...

Скатерті

#

Гарна скатертина з фотодруком стане яскравим декором вашого святкового та буденного столу. Ми пропонуємо вам на вибір два типи матеріалу і тисячі сюжетів для друку в наших каталогах. Щоб декор ідеально виглядав на столі, пропонуємо друк скатертини за індивідуальним замовленням. Вам необхідно буде визначитися з сюжетом, матеріалом і розміром скатертини - ціна готового виробу залежить лише від цих параметрів. При необхідності наші менеджери готові допомогти з вибором оптимального варіанту і прорахувати вартість такого замовлення.

ВАРТІСТЬ скатерті в ЗАЛЕЖНО ВІД МАТЕРІАЛУ

140x190 см
Габардин 1064 грн
Сатен 1330 грн

Для замовлення

нестандартного розміру

зверніться до менеджера

галерея скатертин

Детальніше про матеріали...

Покривала

Покривала з фотодруком - оригінальний і практичний елемент декору. Ми пропонуємо безліч сюжетів для друку в наших каталогах, різні матеріали та можливість індивідуального замовлення. У таблиці нижче представлена вартість стандартного покривала в залежності від матеріалу для друку. Ви також можете замовити виріб нестандартного розміру. Для цього вам необхідно буде визначитися з сюжетом, розмірами та матеріалом покривала - ціна готової продукції буде залежати від цих параметрів. Звертаємо вашу увагу, що сюжет та його доопрацювання, а також індивідуальний підхід не впливають на кінцеву вартість.

#

ВАРТІСТЬ ПОКРИВАЛА в ЗАЛЕЖНО ВІД МАТЕРІАЛУ

140x200 см
Габардин 1120 грн
Сатен 1400 грн

Для замовлення

нестандартного розміру

зверніться до менеджера

галерея покривал

Детальніше про матеріали...