Обратная связь
В інтер'єрі

Картини в інтер'єрі

картина Природа картина Клімт
картина Дівчина і скрипка картина Дівчина в капелюсі
картина Троянди картина Арт
картина Нічне місто картина Слони
картина Міст картина Закохана пара
картина Молочні коні картина Слон

Картини в інтер'єрі: мальовничі сюжети та популярні композиції

Незвичайні сюжети, в яких фантазія переплітається з реальністю, фотографії, що вражають деталізацією зображення, химерні абстракції - такі різні втілення отримують сучасні картини в інтер'єрі. Крім названих, існує ще безліч різних сюжетів, які здатні задовольнити наші смаки та гармонійно доповнити життєвий простір.

Картини для інтер'єру - гарні сюжети для стильного дизайну

У тематичних підбірках каталогу ви знайдете різні за стилем сюжети і популярні картини для інтер'єру. Якщо вам подобаються класичні мотиви, варто звернути увагу на пейзажі. Варто сказати, що сюжети на тему природи відносяться до універсальних та при правильному виборі кольорової гами здатні прикрасити будь-яке приміщення, будь то кабінет, спальня або вітальня.

У нас представлені фотокартини для інтер'єру в залежності від функціональності приміщення. Наприклад, для декорування кухні та їдальні підійде тема кулінарії. Якщо потрібно купити панно в спальню, то рекомендовані зображення природи і флористичні мотиви. Більше ідей для оформлення інших кімнат ви знайдете в категорії підбору зображень за типом приміщення.

Трендовий декор: модульні картини

Останні кілька років популярними стали модульні картини в інтер'єрі житлових та громадських приміщень. Тематика сюжетів різноманітна - можна купити портрети, абстракції, натюрморти, пейзажі. Зображення можна виготовити у вигляді диптиха, триптиха та мультипанно. Такий різновид фотокартин повсюдно застосовується в оформленні будинків, офісів, ресторанів.

Фотокартини за індивідуальним замовленням виготовляються в різноманітних стилях. Це можуть бути натюрморти, репродукції класиків, абстрактна графіка, стилізація під постарене панно в вінтажному дусі або фантазійний сюрреалізм. Реалізувати оригінальні задумки та розробити гармонійне доповнення для вашого дизайну нескладно - достатньо правильно підібрати сюжет і купити картину для інтер'єру.