рус

укр

Обратный звонок
зараз
працюємо

Картини за номерами по фото

Загрузите свою картинку:
Вы можете прикрепить файлы следующих форматов: jpeg, jpg, png,tiff, eps, pdf

Как с Вами связаться?
phone
mail

Мы приняли ваш запрос!

Пожалуйста, ожидайте.

Скоро с вами свяжется менеджер.

phone

Що таке картина за номерами по Вашому фото?

Картина за номерами по фото є полотном, на який нанесено зображення з пронумерованими сегментами. За основу малюнка береться будь-яка фотографія: це може бути портрет, пейзаж, рослина, комаха або тварина або ж просто прикольні фото. Сегменти з номерами - це номери фарб, якими потрібно зафарбувати саме цю ділянку полотна відповідної фарбою з тим же номером. В результаті виходить якісна і ексклюзивна картина на полотні, аналогів якої не існує.

заказать картину по номерам по фото

Ідеально підійде в якості оригінального подарунка, який можна вручити представнику будь-якого віку, адже малювання дуже корисно для здоров'я і настрою, і стане прикрасою будь-якого інтер'єру.

Що входить в комплект?

Купуючи таку оригінальну і цікаву розмальовку картини по фото, ви будете мати:

  • полотно на дерев'яному підрамнику;
  • акрилові фарби;
  • пензлик для малювання.

Цей набір справжній антистрес, так як занурює художника з головою у творчість і дарує позитивні емоції в процесі заняття їм. Ви отримаєте велике задоволення від роботи з ним і будете раді результату.

картина по номерам по фото

картина по номерам по фото киев

Ціни на картини за номерами по фото

Наша компанія Walldeco виготовляє картини за номерами і фото на полотні на власному обладнанні, тому у вас є можливість замовити полотно будь-якого розміру і форми (якщо ви не знайшли потрібних розмірів у таблиці з цінами нижче). У такому випадку ціна друку картини прораховується індивідуально, а підсумкова вартість буде залежати від різних факторів. Хочемо зазначити, що консультація, доробка знімка дизайнером і тематика картин ніяк не впливають на остаточну суму і є безкоштовними.

Висота х Ширина, см

Ціна картини, грн

20х30

280

30х30

405

30х40

546

40х60

745

50х60

852

60х90

1206

80х110

1439

100х100

1295

100х130

1071

136х200

2075

Відгуки наших клієнтів

Валерія

Замовляла картину на полотні зі своєю фотографією. За ціною все влаштувало, так як вийшло недорого. Брала в розмірі 70 * 100. Переживала, щоб картина вийшла чітка і довго вибирали відповідні фото. Показали як все буде виглядати, мені сподобалося. Швидке виготовлення. Картина якісна. Хороша передача кольору, чітке зображення

Марія

Замовляла кілька картин на полотні для фотостіни в цій компанії. Якраз потрапила на знижки. Картини тут дійсно на будь-який колір і смак. Дизайнер підредагував мої фото, картини вийшли просто шикарними. Доставка була швидкою. Дякую!

Олександра

Після ремонту я хотіла на стіні повісити виставку з сімейних фотографій, але мені друзі підказали, що є фірми, які можуть зробити картину з будь-якої моєї фотографії. Зателефонувавши, мені консультант швидко і доступно все пояснив, що неможливого нічого немає, запропонував зробити на натуральному полотні і я відправила в роботу знімок дитини. Незабаром мені подзвонили і запропонували забрати ... Я до сих пір в захваті !!! Всім раджу!

Анастасія

Магазин мені сподобався, великий асортимент картин і я з задоволенням замовила тут портрет. Сподобалося обслуговування, і допомога дизайнера була дуже до речі, так що я покупкою своєю задоволена, картина якісна і виглядає дуже гарно. Так що рекомендую іншим заглянути сюди.

Тетянa

Замовляла в цій компанії друк сімейних фото на полотні. Оформляла все на їхньому сайті. Завантажила там фото і обрала розмір друку. Потім мені передзвонили і все уточнили. Перед друком показали макет для затвердження. Результат мені сподобався. Фото у вигляді картин виглядають дуже гарно. Я задоволена.

Аліна

Замовляла кілька картин. Тут за ціною вийшло недорого і до того ж великий вибір в плані розмірів. Зробили швидко. За якістю все відмінно. Вони яскраві, чіткі, колір не спотворений (за це найбільше переживала). Ставлення до клієнтів на рівні. Претензій немає у мене. Всім задоволена.

Як замовити картину по номерам з фотографії

Для того, щоб замовити картину по номерам з фотографії в Києві потрібно відправити фото через форму на сайті. Щоб картина була якісною і красивою, варто приділити увагу деяким моментам:

  • Зверніть увагу на якість знімка, це дозволить точніше підібрати тони фарб. Фото повинно бути оригінальним кадром, а не знімком екрана.
  • Вибирайте чіткі фотографії, вони не повинні бути розмазали, без присутності тіней і дрібних деталей. Потрібно розуміти, що краще виходять картини із зображенням обличчя і широкомасштабна зйомка.
  • Визначтеся з величиною полотна, можливе замовлення картини-розмальовки будь-якого розміру. Якщо у вас на фото багато дрібних деталей, то краще вибрати максимальний розмір, так як на маленькому форматі складно вмістити номера фарб, і можуть з'явитися труднощі з їх читанням і правильним нанесенням. На картинах великого розміру вдало виглядають зображення в повний зріст.

заказать картину по номерам с фотографии

Наш інтернет-магазин Walldeco може зробити портрет за вигідною вартістю в короткі терміни. В якості основи для нанесення малюнка ми вибрали полотно з основою на дерев'яному підрамнику, так як саме на ньому найбільш органічно виглядають картини за номерами з фото, і саме на нього краще лягають фарби. Дизайнер зробить обробку, підготує до друку за Вашим фото розмальовку за номерами, створить макет недорого. Ви отримаєте готовий продукт, який буде проведений в єдиному екземплярі для Вас.