Обратная связь
рус

укр

Обратный звонок
зараз
працюємо
Фотостіна

Фотостіна

фотостіна із сімейних фото
фотостіна із дитячих фото
фотостіна із фото з відпочинку
фотостіна із фото з малюком
фотостіна з фото дітей
фото стіна з дитячих фотографій
фотостіна з фото закоханої пари
фотостіна з фото мами та дітей
фото стіна в кабінеті
фотостіна у вітальні
фото стіна в передпокої

 

Дізнатись ціну

Фотографії - це спогади, події та люди. Переглядаючи улюблені фото мимоволі піднімається настрій. Ці невеликі картки здатні повернути нас у минуле, допомогти знову відчути ту незабутню атмосферу дня, в який був зроблений знімок. Використання фотографій в сучасному дизайні інтер'єру досить популярно, адже правильно підібрані фото допомагають зробити обстановку затишною і домашньою. Одним зі стильних рішень можна вважати створення фото стіни.

Як гарно прикрасити стіну фотографіями

Побачити фотографії в рамках в чиєму-небудь будинку або квартирі - це велика рідкість. Подібний спосіб прикраси вже давно перестав бути актуальним і стильним. Адже при стандартному оформленні фотографій на стіні, коли невелике за форматом фото вставляється в рамку і вішається на стіну, не можна заповнити повністю простір. Саме з цієї причини в загальному дизайні подібний декор виглядає дуже просто і нудно.

Зараз з'явилася нова технологія створення довговічних картин - це друк на полотні. Суть полягає в тому, що людина обирає зображення. Потім воно редагується відповідно до побажань замовника. Після цього на спеціальному принтері виробляється друк на полотні. Далі відбувається галерейна натяжка полотна на дерев'яний підрамник. Подібні картини відрізняються довговічністю та екологічністю.

Існує кілька правил, які допомагають створити гарний декор стін картинами:

Як повісити фотографії на стіну - це залежить вже від бажань людини, що створює декор приміщення. Деякі дизайнери можуть створити приблизний план оформлення фотографій на стіні.

Креативні ідеї для розміщення фото на стіні

Багато в чому ідеї того, як красиво оформити фотографії на стіну залежать від того, яка тематика була обрана спочатку. Досить часто люди замовляють фотостіну з дитячих фотографій. Подібне рішення відмінно підходить для дитячих кімнат або віталень. Невелика виставка з улюблених фотографій буде нагадувати про дитячі роки дитини, про перші найважливіші моменти.

Багато людей готують подарунок для коханого, і створюють весільну добірку фото в інтер'єрі. Подібна ідея дозволяє закоханим знову зануритися в романтику одного з найчарівніших днів в житті. Нагадування про весілля в декорі у вигляді картин на стіні допоможуть зробити відносини ще міцнішими.

Сюжет може бути нейтральним, наприклад, гарні пейзажі або натюрморти. Подібна ідея відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Головне підбирати зображення, які будуть відмінно поєднуватися з кольоровою гамою кімнати.

Де замовити картини для декору стін

У нашому інтернет-магазині в Києві можна створити гарні фотостіни. До позитивних якостей замовити у нас картини відносять наступне:

Для того, щоб купити або зробити власну фотостіну з картин ви можете завантажити зображення високої якості на наш сайт. Щоб дізнатися подробиці замовлення можете зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону. Наш консультант відповість на всі ваші запитання.