Обратная связь
Співробітництво

Співробітництво

У цій статті ти дізнаєшся, чому купувати фотошпалери оптом з метою подальшої їх реалізації - це вигідне вкладення коштів. Також тут здійснено огляд переваг основних типів фотошпалер.

Наш 15-річний досвід виробництва фотошпалер, використання власного обладнання, якісні матеріали і позитивні відгуки клієнтів дозволяють нам гарантувати успішне партнерство. Якщо ти хочеш зробити оптове замовлення або отримати постійний канал поставок, то ТМ Walldeco готова запропонувати тобі вигідні варіанти співпраці.

Ми пропонуємо індивідуальні схеми договору, угоди за оптовими цінами, урахування ваших можливостей і побажань і багато іншого. Наша цінова політика в рівній мірі вигідна фірмам малого, великого чи середнього бізнесу.

Якщо прийшов час розвивати власний бізнес, зв'яжися з нашим представником, використовуючи інформацію з розділу «Контакти», за допомогою телефону або напиши на адресу електронної пошти.

Продаж фотошпалер як творчий процес

З кожним роком мистецтво все міцніше проникає в усі сфери життєдіяльності людини. А в такому питанні, як продаж фотошпалер категорія естетичного є ключовою складовою. Творчий підхід важливий не тільки в оформленні житлових приміщень, але і офісів.

Динамічний ритм життя вимагає в інтер'єрі таких функціональних елементів, які б сприяли створенню сприятливого психологічного мікроклімату. Так як зорові образи насичені експресією і сприятливо впливають на настрій, фотошпалери стають все більш актуальними і попит на них зростає.

Як стати дилером фотошпалер в Україні

Для того, щоб стати дилером і успішно розвиватися на взаємовигідних умовах, як з виробником, так і зі споживачем, важливо володіти інформацією про пропонований товар, знати його переваги і, звичайно ж, любити свою справу.

Сферою діяльності компанії Walldeco є виробництво декорацій для художнього оформлення різних приміщень шляхом цифрового друку. Особливою популярністю користуються фотошпалери різних форматів, виготовлені на ультрасучасному обладнанні з використанням матеріалів високої якості і екологічних чорнил.

Ми пропонуємо своїм клієнтам такі види фотошпалер, як вінілові, флізелінові, паперові. В асортименті є і самоклеючі фактурні фотошпалери з фотодруком - SmartStick. А можливість вибору текстур відкриває нові можливості для ефектного компонування панно з найнеймовірнішими сюжетами.

На сайті презентовано тематичне розмаїття сюжетів для фотошпалер, які вигідно акцентують зону відпочинку або робочий простір, відмінно впишуться в інтер'єр будинку. А вдало підібрані фотошпалери для закладів громадського харчування та відпочинку послужать відмінною рекламою.

Зображення на фотошпалери наноситься двома способами:

- Друк пігментними чорнилами;

- Друк юльтрафіолетовими чорнилами.

Представлений нами асортимент говорить на користь лояльності стратегії цінової політики і враховує різну платоспроможність покупців.

Ми націлені на успішну співпрацю з декораторами, дизайнерами, студіями дизайн-проектів, магазинами шпалер.

Ми гарантуємо:

- Відмінну якість і виконання замовлення у встановлений термін;

- Професійну консультацію;

- Безкоштовний каталог зразків фотошпалер на різних текстурах;

- Доставку продукції в офіс або магазин.

Отже, підіб'ємо підсумки. Зростаючий попит, варіативність застосування, широкий асортимент і надійний постачальник - це вельми логічні доводи для того, щоб купити фотошпалери оптом і розвивати бізнес у профільному сегменті українського ринку.