Обратная связь

Інструкція з поклейки флізелінових фотошпалер

1. В першу чергу підготуйте стіни. Поверхня повинна бути прошпакльована і дуже гладка. Покрийте стіну грунтовкою.

2. Розкладіть всі полотна шпалер на рівній поверхні. До наклейки переконайтеся в тому, що при стикуванні зображення збігається.

3. Щоб наклеїти перше полотно без нахилу, нанесіть на стіну вертикальну лінію, використовуючи будівельний рівень.

4. Приготуйте клей. Для фотошпалер на флізеліновій основі ми рекомендуємо клей Pufas Vlies Kleber. Прочитайте інструкцію з приготування клею.

5. Якщо Ви замовили клей разом зі шпалерами або використовуєте клей Pufas, нанесіть його на стіну за допомогою валика або кисті на ширину 1 смуги.

6. Для поклейки фотошпалер можна використовувати клей для флізелінових шпалер іншого виробника. У такому випадку уважно прочитайте інструкцію.

7. Прикладіть перше полотно до стіни і рівномірно притисніть, рівняючи по заздалегідь проведеної вертикальної лінії. Акуратно розгладьте шпалерним шпателем і закатайте гумовим валиком.

8. Приступайте до поклейки наступної частини тільки після того, як повністю приклеїте першу. Кожне наступне полотно необхідно клеїти встик. Переконайтеся, що зображення в місці стику повністю збігається.

9. Щоб якісно приклеїти краї, Вам необхідно притискати шви шпалерним шпателем і фіксувати їх вузьким жорстким валиком.

10. У випадку, якщо клей проступив на поверхню, обережно видаліть його вологою губкою. Не використовуйте ганчірку! Важливо, щоб у приміщенні не було протягів до повного висихання шпалер.

11. Після успішно виконаної роботи насолоджуйтеся затишним і гарним інтер'єром Вашої кімнати!